KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14807018
nr 1480 7018
Leif Knudsen
(1928-1975), Sverige
Blandteknik, Komposition, 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 33x44 cm. Signerad
Leif Knudsen, svensk bildkonstnär född 1928, död 1975.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:09:26
29/7 05:08:09